Joanna Jamry

Dietetyk kliniczny

Witaj,

jest nam bardzo miło, że zawitałeś na naszą stronę. Mamy ogromną nadzieję, że zostaniesz z nami na  dużej. Jeżeli już tu jesteś, to zapewne chciałbyś Drogi Kliencie dowiedzieć się kim jesteśmy i co robimy.

       Z zawodu jesteśmy dietetyczkami oraz psychodietetykami. Swoje wykształcenie zdobyłyśmy na wyższych uczelniach, otrzymując tytuły magistrów i inżynierów. Na tym oczywiście nie zakończyłyśmy swojej  edukacji, ponieważ jak się sam przekonasz, jesteśmy tak zwanymi frikami dietetyki. Ciągle dokształcamy się na licznych kursach, konferencjach, szkoleniach, webinariach, podcastach. Na naszych pólkach znajdziesz setki książek poświęconych dietetyce….

Gabinet powstał w 2013 roku i funkcjonował samodzielnie. W tej chwili – po kilku latach mamy już dostępne dla Ciebie 4 miejsca, gdzie możemy się zobaczyć- Kłodzko, Nowa Ruda – Słupiec, Złoty Stok oraz Wrocław.

Przez nasze ręce przeszło mnóstwo zadowolonych pacjentów, którzy nauczyli się przede wszystkim, że dieta to zmiana na całe życie !

Specjalizujemy się przede wszystkim w: otyłości, insulinooporności, Cukrzycy typu II, PCiOS, nadciśnieniu tętniczym, alergii pokarmowej, niedoczynności i nadczynności tarczycy, problemach z nabraniem masy ciała.

W swoich gabinetach gościmy dzieci już od 4-go roku życia.

Oprócz pasji, jaką jest dietetyka, na co dzień tworzymy bloga kulinarnego, na którym znajdziesz mnóstwo zdrowych przepisów. Swoje przepisy wydajemy w postaci ebooków.

Prowadzimy szkolenia z zakresu dietetyki oraz pracujemy ze studentami na wyższej uczelni, przekazując im naszą wiedzę, zarażając pozytywnym uśmiechem i dbaniem o własne zdrowie wyrabiając odpowiednie nawyki żywieniowe.

Oprócz tego, że edukujemy naszych pacjentów w zakresie zdrowia, żywienia, aktywności fizycznej, to także pracujemy z lekarzami na co dzień, konsultując się z: endokrynologiem, ginekologiem, psychologiem, fizjoterapeutą oraz lekarzem pierwszego kontaktu.

Nikt nie jest alfą i omegą i my to doskonale wiemy, dlatego wychodzimy naprzeciw Tobie podchodząc holistycznie. Także jesteś w dobrych rękach !

Masz możliwość z nami pracować online lub stacjonarnie – wybór zostawiamy Tobie !

Sabina Stuglik-Wiercimak

Dietetyk sportowy

Witaj,

nazywam się Sabina Stuglik-Wiercimak i swoją wiedzę zdobywałam na Uniwersytecie Śląskim i Rolniczym jako biotechnolog. Już wtedy zajmowałam się badaniami na temat leptyny i greliny (hormonów głodu i sytości).

Posiadam tytuł magistra inżyniera i nadal, z powodu wielkiej miłości do dietetyki i zdrowego stylu życia zgłębiam swoją wiedzę w tej dziedzinie. Posiadam dyplom dietetyka i ukończyłam kilka szkoleń z dietetyki sportowej między innymi szkolenie u Jakuba Mauricza, który jest kopalnia wiedzy i prowadzi dietetycznie wybitnych sportowców takich jak : Joannę Jędrzejczyk, Mameda Khalidova, Michała Materlę, Zbigniewa Bartman.

Kursy i wiele książek o tematyce sportowej, dały mi solidną podstawę i wiedzę do układania diet i suplementacji osób ćwiczących. Oczywiście ciągle mi mało, wiec obecnie uczę się od najlepszych lekarzy w tym ginekologów, endokrynologów i dietetyków klinicznych, a także psychologów o leczeniu niepłodności u kobiet i mężczyzn (niestety problem ten dotyka już co 5 parę), gdzie aspekt dieto-terapii jest bardzo ważny.

Jestem osobą pełna empatii i oddaje się moim pacjentom z pełnym zaangażowaniem. Jako też mama dwójki małych dzieciaczków, w pełni rozumię, że czasami ciężko mamy z czasem by zjeść odżywczy posiłek, poczytać etykietę produktów kupowanych w sklepie czy poćwiczyć, jednak i na to mam swoje złote rady, czy też asa w rękawie. Nie zawsze jest łatwo, ale każdy krok w stronę lepszego zdrowia jest wart zachodu!

Ponad 8000 zadowolonych Klientów
Ponad 25000 przygotowanych diet
Ponad 100000 zrzuconych kilogramów
(Visited 4 237 times, 1 visits today)